Kontaktpersoner håndball

Trenere og kontaktpersoner for håndballagene i Klepp IL.

Trenere og lagleder Klepp IL håndballgruppe 2022/2023   
RolleNavnE-postMob.
LederKristin Skjærpehandball@kleppil.no
99464389
KassererKristin Skjærpekristinskjaerpe@gmail.com99464389
SekretærNina Kvilesusanneskjaeveland@gmail.com97085469
NestlederAnn-Elisabeth Berntsenann-elisabeth@lyse.net
MaterialforvalterIrina Theresa Skjævelandzacharskit@gmail.com46536802
KioskansvarligSusanne Skjævelandsusaanneskjaeveland@gmail.com97085469
Rekruttering/sportLeif Inge Nordland Brekkeleifinge@gmail.com41301865
Rekruttering/sportTom Zacharskizacharskit@gmail.com46536802
DommeransvarligKristin Skjærpekristinskjaerpe@gmail.com99464389
BasaransvarligKirsti Torill KvålKirstiTorill.Kval@halliburton.com90119185
G/J 2016
TrenerTBN
LaglederTBN
J 2015
TrenerKristian Dahle Hodnekristian.hodne@skala.no41572755
TrenerBergljot Eråsberglioteraas@gmail.com48123098
TrenerRune Bøerune.boe@gmail.com95299287
TrenerBrit Olene Aasebritolene.aas@gmail.com99028701
G 2013/2014 (G8/9)
LaglederLeif Inge Nordland Brekkeleifinge@gmail.com41301865
LaglederAnne-Lene Bøe40451600
TrenerRebekka Oltesvik Borer.o.bore@icloud.com93470318
TrenerNatalie Brochnatalie broch@lyse.net93618019
G2009 (G13)
LaglederLeif Inge Nordland Brekkeleifinge@gmail.com41301865
LaglederPer Martin Stoklandpms@kleppnett.no91349399
TrenerVegard Stokland Vegardstokland@icloud.com90231391
TrenerSigve Boreostorebore@gmail.com41459625
TrenerTom Zacharskizacharskit@gmail.com46536802
A-Lag Herrer
LaglederVegard Voll Gabrielsenvvg@live.no90259136
Trener
J2013/2014 (J8/9)
LaglederInger Marita Strømskag (2014)inger_marita@hotmail.com97984047
LaglederCamilla Baustad(2014)Baustad.camilla@gmail.com99206086
LaglederSimon Gjæver (2013)simon_a_k@hotmail.com97156074
TrenerDina Skjærpe Hauglanddina_s_haugland@icloud.com46802781
TrenerDina Malec BergDinaMalecBerg2007@icloud.com46472134
J2012 (J10)
LaglederIvar Lygre Ekivar.ek@gmail.com40460758
Ass. LaglederGrete B. Stoklandgbs@kleppnett.no45436279
TrenerLene Boreborelene83@gmail.com47670140
TrenerHilde-Kristin Engelsgjerdhildekr0806@gmail.com45270393
J2011 (J11)
LaglederAnne Solfrid Brennhovd Annesolfrid@brennhovd.no95080144
TrenerTom Zacharskizacharskit@gmail.com46536802
TrenerMatilde Orstadmatilde.orstad@icloud.com94169905
TrenerSiril Friestadsiril.friestad@icloud.com94981363
J2010 (J12)
LaglederNina Kvile Vikshålandninakvile@hotmail.com97700821
TrenerBjarte Lyebjartelye@outlook.com41437801
TrenerIrina Therese Skjævelandirinatherese0910@gmail.com99256902
J2009 (J13)
LaglederKjell Strand Hovlandkjell.hovland@dabb.no41479736
TrenerKenneth Waldekennethwalde@hotmail.com93032372
HjelpetrenerMona Hålandmona-82-@hotmail.com91609289
J2007 (J15)
LaglederAlice Friestadalice@lieblikk.no97558999
TrenerMonica Orstadmonicaorstad@gmail.com95225046
TrenerLene Borelene.bore@kleppnett.no93269135
TrenerTom Zacharskizacharskit@gmail.com46536802
TrenerGina Vestnes Undheimginavui@icloud.com93233246
J2006 (J16)
LaglederMarianne Tjeltasolheim_marianne@hotmail.com48077487
TrenerTom Zacharskizacharskit@gmail.com46536802
TrenerGina Vestnes Undheimginavui@icloud.com93233246

Evt. endringer bes sendes til nettansvarlig Thomas Engen på thomas.engen@kleppil.no.